KUIDAS OSTA?

Toodete tellimiseks lisage tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vaata ostukorvi“. Ostu vormistamiseks vali “mine kassasse”. Tellimuse vormistamiseks palume täita kauba kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi kaudu, pangaülekandega või Liisi järelmaksuga. Pangalingi makse vahendaja on Maksekeskus AS ning laekumise info jõuab meieni koheselt. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile.

 

TARNEAEG

Pärast raha laekumist kontole täpsustame teiega toote tarneaja (mänguväljakute ja mängumajade tarneaeg on 1-3 nädalat). Mänguväljakute tarvikute tarneaeg on üldjuhul 1-4 tööpäeva. Täpne tarneinfo on välja toodud iga toote juures.

 

MAKSMINE

Koduaed.eu veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid

Swedbank, SEB Pank, Luminor, LHV Pank, Coop Pank, Poco Pay. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile. Pangalingi makse vahendaja on Maksekeskus AS ning laekumise info jõuab meieni kohe pärast teiepoolset makse kinnitamist pangas.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia tellimusest saabub teie e-posti aadressile, et saaksite soovi korral tellimuse eest tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

Esto järelmaks

Pakume võimalust tasuda ostu eest Esto järelmaksuga. Täpne info järelmaksutingimuste ja võimaluste kohta leiad Järelmaksu lehelt.

 

TRANSPORT

Koduaed.eu pakub veebipoest tehtud tellimustele transporti, vaata lähemalt transpordi tingimusi. Aitame teid igal viisil, et et kõik tarned sujuksid meeldivalt. Transpordime ainult Eesti piires!

TAGASTAMISÕIGUS

Pärast kauba kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis. Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@koduaed.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

 

MÜÜGITINGIMUSED

 1. Müügitingimuste kehtivus
  1. Müügitingimused kehtivad koduaed.eu e-poe klientide (edaspidi Klient) ja Finopsis OÜ (edaspidi koduaed.eu) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad koduaed.eu e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  3. Koduaed.eu jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse koduaed.eu veebilehel.
 2. Hinnad
  1. Kõik hinnad koduaed.eu veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%.
  2. Ostudele lisandub transpordikulu, mis kuvatakse kliendile kassas vastavalt tootele või toote kategooriale.
  3. Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
  4. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja koduaed.eu vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
 3. Tellimuse vormistamine
  1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
  2. Tellimuse vormistamisega alustamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista tellimus“
  3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Kinnita tellimus“. Seepeale kuvatakse ekraanile arve mille saate tasuda mugavalt pangalingi, Esto järelmaksu või ülekandega. Andmed siseriikliku makse sooritamiseks leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arve lehelt.
  4. Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte ka tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.
  5. Tasumata tellimused annuleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 4. Müügilepingu jõustumine
  1. Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Finopsis OÜ arveldusarvele.
 5. Kohaletoimetamine
  1. Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendi poolset arve tasumist) edastab koduaed.eu info kauba kättesaamise kohta.
  2. Koduaed.eu veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse täissumma pangakontole makse laekumise hetkest. Tellimuse tasumisel tuleb arvesse tuleb võtta pankadevahelisi viiteid.
  3. Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
  4. Transpordi käigus vigastada saanud toode vahetatakse klendile umber uue toote vastu. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
  5. Koduaed.eu ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida koduaed.eu ei saanud mõjutada või ette näha.
 6. Tagastamisõigus
  1. Pärast tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
  2. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.
  3. Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu.
  4. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Koduaed.eu kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
  5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@koduaed.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  6. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
 7. Vastutus
  1. Koduaed.eu vastutab Teie ees ja Teie vastutate koduaed.eu ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
 8. Vääramatu jõud
  1. Koduaed.eu ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida koduaed.eu ei saanud mõjutada või ette näha.
 9. Kliendi isikuandmete töötlemine, Isikuandmete kaitse ja turvalisus
  1. Koduaed.eu (edaspidi Finopsis OÜ) lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.
  2. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka koduaed.eu poolne ligipääs.
  3. Finopsis OÜ-l on õigus töödelda Kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja sooritatud ostude andmeid vastavalt kehtivatele õigusaktidele sellises ulatuses, mis on vajalik kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks. Isikuandmete vastutavaks töötlejaks e-poes on Finopsis OÜ. Finopsis OÜ rakendab kõiki meetmeid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
  4. Finopsis OÜ-l töötleb Kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:
   1. e-poes esitatud tellimuse täitmine;
   2. kliendi päringutele vastamine;
   3. e-poe kliendisuhete haldamine ja kliendiga suhtlemine;
   4. e-poe teenuste haldamine ja arendamine;
   5. müügistatistika koostamine;
   6. muu õigustatud huvi;
  5. E-poest ostmisel registreeritakse Kliendi kui füüsilise isiku ees- ja perekonnanimi, e-maili aadress, kontakttelefon ning postiaadress kauba tarnimiseks sihtkohta. Kliendil on igal ajal õigus saada Müüjalt enda kohta käivaid isikuandmeid, nõuda kliendi isikuandmete parandamist ja ülekandmist ning isikuandmete töötlemise lõpetamist. Taotlused palume esitada elektrooniliselt e-maili teel info@koduaed.eu.
  6. Müüjal on õigus e-poes registreeritud isikuandmetele teostada profiilianalüüsi, et paremini mõista klientide ootusi ja sellest tulenevalt pakkuda paremaid kaupu ja teenuseid võimaldades otseturunduse täpsemat suunamist.
  7. E-poes ostu sooritanud Klientide isiku- ja ostuandmeid säilitatakse kuni 5 aastat ostu sooritamisest. Peale nimetatud tähtaja saabumist isikuandmed kustutatakse. Juhul, kui Klient leiab, et koduaed.eu e-poe teenuse raames rikutakse isikuandmete töötlemisel kliendi õiguseid, on kliendil õigus pöörduda Finopsis OÜ poole info@koduaed.eu, Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtu poole.
  8. Koduaed.eu ei müü Teie isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, ega turusta seda mujal. Koduaed.eu töötajad on moraalselt kohustatud austama Teie andmete konfidentsiaalsust ja järgima konfidentsiaalse info avalikustamise lepet (CDA).
 10. Pretensioonide esitamise kord
  1. Koduaed.eu vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.
  2. Koduaed.eu ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
  3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist koduaed.eu kulul. Müügilepingust taganemise korral hüvitab koduaed.eu Kliendile kauba eest tasutud summa koos postikuluga Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul pärast kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.
  4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@koduaed.eu pretensioon, kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
  5. Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
  6. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.