PRIVAATSUSPOLIITIKA

Meie ettevőtte jaoks on oluline kaitsta meie klientide isiklikke andmeid. Kőik koduaed.eu internetitegevused on kooskőlas Euroopa őigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide őigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida koduaed.eu Teie kohta on kogunud Teie külastamisel meie kodulehekülgi.

 

VALIKUVABADUS

Teie kontrollite oma infot, mida koduaed.eu edastate. Kui Te otsustate oma andmeid koduaed.eu-ga mitte jagada, ei pruugi Te ligi pääseda osadele koduleheküljega seonduvatele kohtadele. Kasutajatel, kes otsustavad loobuda uudiskirjadest, on vőimalus ennast listist kustutada.

 

AUTOMAATSELT SALVESTATUD ANDMED (MITTEISIKLIKUD ANDMED)

Kui Te sisenete koduaed.eu koduleheküljele, salvestatakse üldised, mitteisiklikud andmed automaatselt (Kasutatav interneti brauser, külastuste arv, keskmine leheküljel veedetud aeg, sirvitud leheküljed). Seda infot kasutatakse lehekülje atraktiivsuse hindamiseks ja lehekülje sisu ja funktsionaalsuse parandamiseks. Neid andmeid ei töödelda edasi ega edastata kolmandatele isikutele.

 

MAKSEVIISID

Finopsis OÜ ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Finopsis OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

KÜPSISED

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kővakettale, vőimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui manguvaljakud.eu lehekülge külastate. Koduaed.eu kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

E-poes kasutatakse seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada e-poe kasutamist; püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid e-poes; kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.

Külastaja võib oma seadmetesse salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja seadeid.

 

TURVALISUS

Koduaed.eu hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest. Teie andmed on kohusetundlikult kaitstud kadumise, hävinemise, moonutamise/vőltsimise, manipuleerimise ja volitamatu juurdepääsu vői volitamatu avalikustamise eest.

 

ALAEALISED

Koduaed.eu soovitab kőikidel vanematel ja eestkostjatel őpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid manguvaljakud.eu kodulehekülgedele ilma vanemate vői eestkostjate loata. Koduaed.eu ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt, vői kasutada seda mingil moel, vői avalikustada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

 

LINGID TEISTELE KODULEHEKÜLGEDELE

See privaatsuse kaitse seisukoht rakendub koduleheküljele www.koduaed.eu, mida haldab Finopsis OÜ. Veebileheküljed sellel koduleheküljel vőivad sisaldada linke teiste levitajate juurde, väljaspool koduaed.eu, milledele ei laiene antud privaatsuse kaitse seisukoht. Kui te lahkute koduaed.eu koduleheküljelt, palun olge teadlikud ja lugege iga veebilehe privaatsuse seisukohti, mis kogub isiklikult tuvastatavaid andmeid.

 

ŐIGUS INFORMATSIOONILE

Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika vői Teie isiklike andmete töötlemise suhtes, kontakteeruge julgelt meie e-maili teel info@koduaed.eu.

Peale päringut informeeritakse Teid koheselt – kirjalikult ja kooskőlas rakenduvate őigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti Teie külastuse ajal koduaed.eu veebilehekülgedel.

 

MUUDATUSTE TEAVITAMINE

Kőikvőimalikud privaatsuspoliitika muudatused postitatakse sellesse privaatsusavaldusse, koduleheküljele ja kőikidesse teistesse kohtadesse, mida sobivaks peame.